Trwa wczytywanie produktów

O nas

Sklep internetowy QuickPrinting.eu należy do spółki BIUROGRAF Sp. z o.o.

Biurograf jest firmą powstałą i działającą z powodzeniem na rynku od 1990 roku.

Pracujemy na nowoczesnym, produkcyjnym - najszybszym w regionie sprzęcie, dzięki czemu możemy zaoferować najkrótszy czas realizacji zleceń. Dzięki zastosowaniu sprzętu typowo produkcyjnego jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najniższe ceny połączone z najwyższą jakością wykonania.

Duże doświadczenie, wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza znająca się na nowoczesnych technologiach druku oraz rozbudowany park maszynowy to gwarancja najwyższej jakości. Nieprzerwanie inwestujemy w nowe urządzenia, aby móc zaspokoić wymagania rozwijającego się rynku i by ciągle usprawniać wykonywanie wszelkich naszych usług.

Nasz najnowszy nabytek to urządzenie Konica Minolta BIZHUB PRESS c8000 - produkcyjne urządzenie do kolorowego druku cyfrowego w formacie do SRA3 - jedyne takie urządzenie w województwie świętokrzyskim i jedno z kilkunastu w kraju. W swoim parku maszynowym posiadamy ponadto drugie urządzenie produkcyjne Konica Minolta BIZHUB PRESS c6000, co gwarantuje nam możliwość sprostania nawet najkrótszym terminom realizacji.

Obecnie, po kilku latach rozwoju, możemy powiedzieć z dumą, iż oferujemy pełen zakres usług w dziedzinie druku cyfrowego. Oferujemy wszystkie usługi związane z drukowaniem A4-A0 w czerni oraz w kolorze, a ponadto możliwość druku solwentowego (flag, banerów, folii), offsetowego (ulotki, wizytówki, plakaty w wielotysięcznych nakładach) oraz termotransferowego (fotogadżety), a także w zakresie grawerowania i cięcia laserowego.

W 2012 r. poszerzyliśmy naszą ofertę o zaproszenia i inne druki okolicznościowe, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Jesteśmy właścicielami marki DrukarniaZaproszen.pl.

Ciągłe inwestycje skutkują najlepszą jakością i zadowoleniem klientów oraz faktem, iż w ciągu ostatnich lat wymieniliśmy wszystkie nasze urządzenia na szybsze i nowocześniejsze. W przyszłości nie mamy zamiaru zmieniać tej strategii.

Jako dopełnienie zakresu naszych usług oferujemy m.in. pieczątki, wizytówki, ulotki, plakaty, fotokalendarze, obrazy na płótnie, fototapety, oprawy różnych typów, laminowanie, projekty graficzne, a także projektowanie i druk zaproszeń na wszelkie okazje.

Zajmujemy się obsługą zarówno klientów indywidualnych, jak i firm - od małych biur projektowych po duże korporacje, a także urzędów i instytucji oraz agencji reklamowych nie posiadających własnego sprzętu.

Na wszelkie usługi wystawiamy faktury VAT.

 

Zapraszamy do dołączenia do grupy naszych zadowolonych Klientów.

P
R
O
D
U
K
T
Y